Beweegmakelaars in de regio


  • In overleg
  • Regionaal

Informatie

Voor wie is de beweegmakelaar?

Bewegen is voor iedereen belangrijk.
De beweegmakelaar is er voor iedereen die gezonder wil leven door meer te bewegen.
Dit kan omdat je het zelf wil of omdat je dit advies hebt gekregen van je huisarts, therapeut, begeleiding.

Bewegen is gezond, dat geldt voor iedereen van jong tot oud!
Door regelmatig en voldoende te bewegen krijg je meer energie, heb je minder kans om ziek te worden en ga je je fitter en vitaler voelen.
Ook wanneer je een chronische aandoening of ziekte hebt, helpt bewegen je beter te voelen.
Wil je meer bewegen maar weet je niet hoe dit aan te pakken?

De beweegmakelaar helpt bij het vinden van een beweegactiviteit die past bij jou wensen en mogelijkheden.

 

Voor inwoners Gemeente Oost Gelre:

Beweegmakelaar Jos Porskamp

 

 

 

 

 

 

 

Jos Porskamp

beweegmakelaar@oostgelre.nl

06-19 91 06 91

 

Voor inwoners Gemeente Winterswijk:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ria Bussink en Mitchel Hammadi

beweegmakelaar@winterswijk.nl

06-23792529

 

Voor inwoners Gemeente Berkelland:

 

 

 

 

 

 

Nienke Maas
nienke@sportfederatieberkelland.nl

John Willemsen
John@sportfederatieberkelland.nl

0545-476727

 

Voor inwoners Gemeente Doetinchem:

 

 

 

 

 

Beweegmakelaar voor volwassenen/senioren/chronisch zieken

Martine Steijvers

beweegmakelaar@sportservicedoetinchem.nl

06-24899152

Jeugd tot 18 jaar:

Marloes Giezenaar
m.giezenaar@sportservicedoetinchem.nl

06-41887670

 

Voor inwoners Gemeente Oude IJsselstreek:

Helpgewoon Buursport

buurtsport@helpgewoon.nl

06-82524836

 

Voor inwoners Gemeente Bronckhorst:

Lise Middelkoop

beweegmakelaar@brockhorst.nl

06-86 86 04 49

 

Voor inwoners Gemeente Montferland:

 

 

 

 

 

 

 

Guido Groenendijk

ggroenendijk@welcommail.nl

06-23237100

 

Voor inwoners Gemeente Aalten:

Anneke Visser voor Aalten

Steffan Rexwinkel in Dinxperlo

 

 

 

 

 

 

Elena Kock

Elena@talentverbinder.nl

06- 24486838