Informatie
Deze activiteit is alleen voor deelnemers die ambulante begeleiding ontvangen of wonen op de Benedendorpstraat of Gieterij.
Altijd al in de huid van Max Verstappen, Charles Leclerc of Lando Norris willen kruipen? Maak deze droom waar en scheur als een echte coureur! Met hoge snelheid en een flinke adrenalinekick race jij 60 minuten lang in een Formule 1-simulatie door alle bochten.
Tijdens deze activiteit kun je 1 uur lang gebruik maken de de verschillende Formule 1-simulaties bij de Pitbox in Doetinchem.
Jij waant je even als een professionele racecoureur. Je kunt kiezen om te racen op verschillende circuits inclusief het circuit van Zandvoort. In de professionele Formule 1-stoelen zit je exact hetzelfde als een Formule 1-coureur.
Na afloop kun je met elkaar nog een drankje doen in de stad.