Skip to main content

Stadskamer en Dorpskamer

  • Datum Zie info
  • TijdZie info
  • Vervoer Je regelt zelf vervoer
  • Kosten Zie per activiteit wat de kosten zijn
  • Aanmelden Tussen en
  • Begeleiding Niet door vrijwilligers van Perron 8

Aanmelden

Wil je meer informatie over de dorps of stadskamer bekijk dan de website.

Informatie

De Stadskamer, die in sommige plaatsen Dorpskamer heet, organiseert verschillende activiteiten waar iedereen bij kan aansluiten.

Wil jij graag samen met anderen wat doen en een praatje maken. Neem dan contact op met de Stadskamer bij jou in de buurt.

Stadskamer Doetinchem Raadhuisstraat

Contact:
0314 377 878 / info@stadskamer.com

Bekijk de activiteiten op deze Facebookpagina.

 

 

 

Dr. Huber NoodstraatStadskamer Doetinchem Dr. Huber Noodtstraat

Contact:
0314 377 871 / info@stadskamer.com

 

 

 

 

Barghse huus

Stadskamer ‘s-Heerenberg

Contact:
Simone Pastoors: 06 5740 3402 / s.pastoors@stadskamer.com
Janneke Meijerink: 06 2254 1210 / j.meijerink@stadskamer.com

Bekijk de activiteiten op deze Facebookpagina

 

 

 

Lichtenvoorde

Dorpskamer Lichtenvoorde

Contact:
Ceril Katuin: 06 1340 7776 / c.katuin@stadskamer.com
Dorian Temming: 06 1068 3993 / d.temming@stadskamer.com

Bekijk de activiteiten op deze Facebookpagina .

 

 

Stadskamer Groenlo

Contact:
Ceril Katuin: 06 1340 7776 / c.katuin@stadskamer.com
Dorian Temming: 06 1068 3993 / d.temming@stadskamer.com

Bekijk de activiteiten op deze Facebookpagina.

 

 

Dorpskamer Eibergen

Contact:
Soraya Wittebroek: 06 5786 8694 / s.wittebroek@stadskamer.com
Laura Jansen: 06 8392 2106 / l.jansen@stadskamer.com

Bekijk de activiteiten op deze Facebookpagina.

 

 

Dorpskamer Neede

Contact:
Soraya Wittebroek: 06 5786 8694 / s.wittebroek@stadskamer.com
Laura Jansen: 06 8392 2106 / l.jansen@stadskamer.com

Bekijk de activiteiten op deze Facebookpagina.